fbpx
Sienų dekoras | atlikti darbai

Sienų tapyba ant fasadų

Sienų tapyba ant fasadų dažnam asocijuojasi su gatvės menu. Tam tikra prasme, taip ir yra. Tai menas, kurį galima pamatyti vaikščiojant gatvėmis. Vis tik, tai ne tas pats, kas grafičiai.
Tapybos ant sienų galimybės nuo tapymo ant fasadų skiriasi tuom, kad, pavyzdžiui, piešiant didelio formato piešinį ant pastato, būtų sunku išgauti „nuotraukos“ efektą ar, kitaip tariant, realizmą.
Klientai, kurie nori piešinių ant pastato fasado, dažniausiai prašo: užrašų/įvairių frazių, animacinių elementų, gamtos motyvų, griežtų ornamentų, įvairių abstrakcijų bei kitokių stilizuotų piešinių.

Prieš jūsų akis – mano atliktų darbų galerija ant skirtingų pastatų fasadų, lauko sienų.

Tapyba ant sienų kaip ir kitas „gyvas menas“ neturi ribų. Taip yra todėl, kad šis piešimo būdas į procesą įtraukia du gyvus žmones t.y. dailininką ir užsakovą. Vienas fantazuoja, kitas šią fantaziją įgyvendina. Galutinis viso to rezultatas – unikalus, vienetinis piešinys ir patalpa, dabar jau turinti meninę vertę.

Dažniausiai užduodamus klausimus apie tapybą ant pastatų fasafų sienų rasite ČIA>>

Kartais užsakovai nori tiesiog papuošti sienas piešiniais dėl grožio, o kartais pasitaiko, kad piešinys atstoja reklaminį tentą. Jei svarstote pastarąjį variantą ir nežinote, ką rinktis, kviečiu perskaityti mano rašytą straipsnį, kuriame ne tik pasakoju apie tapybos ant fasadų niuansus, atsakau į dažniausiai kylančius klausimus, bet ir palyginu sienų tapybos ant fasadų bei „tentų spausdinimo“ pliusus ir minus. Skaityti galite ČIA>>

Turi daugiau klausimų? Susisiekime >>